Sadarbība turpinās

15.12.2016

b.jpg14.decembrī notika seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju sadarbība dabas aizsardzības sektorā”.  Abavas ielejas attīstības centra biedri un aktīvākie semināru un apmācību dalībnieki viesojās Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālajā administrācijā.

Direktora pienākumu izpildītājs Raits Čakstiņš un Dabas izglītības centra vadītāja Andra Ratkeviča klātesošajiem izskaidroja Dabas aizsardzības pārvaldes struktūru, iepazīstināja ar tās daļu pienākumiem, mērķiem, darbinieku skaitu, iespējām un aktualitātēm. Tika pārrunātas biedrības “Abavas ielejas attīstības centrs” un Dabas aizsardzības pārvaldes turpmākās sadarbības iespējas. Tas it īpaši svarīgi pašlaik, kad jāuzsāk Abavas senlejas dabas parka Dabas aizsardzības plāna ieviešana un ir pats karstākais laiks apsaimniekošanas  pasākumu ieviešanas projektu sagatavošanā.

Kā ierasts, seminārā bija arī prakstiskā daļa – uzkāpšana Šlīteres bākā un dabas daudzveidības iepazīšana dabas takā visuzinošā eksperta Viļņa Skujas  pavadībā.

Seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju sadarbība dabas aizsardzības sektorā” notika Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Komunikācijas kanāls sadarbībai Abavas senlejā” ietvaros.

back to top