Vides gidi tiksies Abavas senlejā

19.10.2014

b.jpgPiektdien, 24.oktobrī  Abavas senlejā notiks ikgadējā Latvijas vides gidu asociācijas biedru un citu vides izglītībā ieinteresētu cilvēku tikšanās. Kā ierasts- tā būs praktiska pieredzes apmaiņa, līdzdalība un darbošanās visas dienas garumā seminārā ” Vides interpretācija Abavas senlejā”. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pulcēšanās no pl.10.30 līdz 11.00 biedrības ” Abavas ielejas attīstības centrs” birojā Kandavā, autoostas ēkā, blakus Kandavas tūrisma informācijas centram. Var braukt ar savu auto un var braukt ar autobusu no Rīgas vai Kuldīgas vai Ventspils puses.

Programmā:
Satikšanās kafija.
Kandava- daba ienāk pilsētā. Vides interpretācija pa Kandavas pilsētu kā daļu no Abavas senlejas kopā ar vides gidi Ivetu Piesi.
Turpinājumā pārbrauciens ar personīgajiem auto – kooperējoties- uz viesu namu ” Romance”. ( ap 10km)

Imulas upes ieleja – vieta vides izglītības pasākumiem – biedrības Abavas ielejas attīstības centrs pieredze un pārgājiens kopā ar vides gidi un projekta ” Kājāmgājēju dienas Abavas senlejā” projekta vadītāju Ivetu Piesi, apm.4 km pa kalniem un lejām. Svarīgs ir piemērots apģērbs- labi noderēs zābaki ar rievotu zoli vai citi piemēroti pārgājiena apavi.
Atgriešanās viesu namā ” Romance” – pusdienas.

Dabas muzeja atbalsta biedrības prezentācija.

Pārbrauciens ar auto ap 2 km līdz brīnumainajam Buses pilskalnam.

Vēstures, kultūras, kulta un dabas pieminekļu līdzāspastāvēšanas pieredze Buses pilskalnā.
Pārbrauciens uz Sabili ( ap 10km).

Vakara ekskursija – vides interpretācija par Sabili ar vides gidu Māri Lāci.

Ap 19.00 atgriešanās viesu namā ” Romance”.
Vakara sarunas un dienas izvērtējums pie pašu klātā ” groziņu” galda.

Naktsmiers viesu namā. Iespējams pasūtīt arī pirti.

Sestdien, 25.oktobrī vēlā mošanās, iespēja apskatīt vēl citas Abavas senlejas vietas vai doties uz Kandavu un piedalīties Kafijas un tējas svētkos.

Abas dienas ar Jums būsim mēs- vides gidi Iveta Piese un Māris Lācis. Ļoti gaidām un ceram uz Jūsu ieteikumiem un ierosinājumiem turpmākajam darbam vides interpretācijā.

Dalības maksa – 10 eiro (pusdienas, kafija, semināra telpa).

Par naktsmītni – 10 eiro no personas.

Pieteikties līdz 22.oktobrim pa tel.28396830 vai e-pastā: aiac@inbox.lv

Projektu ” Kājāmgājēju dienas Abavas senlejā” atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds, Talsu novada pašvaldība, Kandavas novada dome.

back to top